Lukk mediabox ved å klikke utenfor rammen
  Book Oss

Stab

Ansiktene bak den daglige og kunstneriske ledelsen

Les mer

konomiansvarlig
Ane Helseth

Ane har utdannelse i økonomi og administrasjon, bakgrunn som adjutant i forsvaret og skal videreutdanne seg i kultur og ledelse ved siden av å holde styr på økonomien her hos oss. 

Published 14.08.17

Daglig leder

Daglig leder
Marie Ulsberg

marie@detandreteatret.no / 971 09 381

Turné og frivilligkoordinator

Turn og frivilligkoordinator
Cathrine Dahl

cathrine@detandreteatret.no / 954 65 153

Published 12.01.16

Markedsføring og presse

Markedsfring og presse
Ingvild Haugstad

ingvild@detandreteatret.no / 416 51 617

Økonomi og bookingansvarlig

konomi og bookingansvarlig
Dennis Nysted Redzep

dennis@detandreteatret.no / 932 80 855

Daglig leder i Den Andre Cafeen

Daglig leder i Den Andre Cafeen
Evita Srensen Molvik

evita@detandreteatret.no / 986 80 776

Scenemester

Scenemester
Henrik S. Vernegg

henrik@detandreteatret.no / 938 13 849

Lydtekniker
Jrn-Arild Grefsrud

Published 12.01.16

Kostymeansvarlig
Jenny Bernson

Published 12.01.16

Spilleplan:



rss

Verdt vite

Me & Robin Hood

Me & Robin Hood

Vår venn Shôn Dale-Jones fortsetter å blande fiksjon og virkelighet i et forsøk på å lage en bedre verden. Du har mulighet til å donere penger til «Street Children United», en engelsk interesseorganisasjon som jobber med gatebarn, målet er å inspirere dem gjennom idrettsaktiviteter, kunst og kultur for å skape bedre fremtidsutsikter! Spilles på engelsk. Få med deg gjestespillet fredag 22/9 og lørdag 23/9.

Published 15.09.17

Les mer

Meld deg p vrt nyhetsbrev

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english