Lukk mediabox ved å klikke utenfor rammen
  Book Oss

Stab

Ansiktene bak den daglige og kunstneriske ledelsen

Les mer
Daglig leder

Daglig leder
Marie Ulsberg

marie@detandreteatret.no / 971 09 381

Turné og frivilligkoordinator

Turn og frivilligkoordinator
Cathrine Dahl

cathrine@detandreteatret.no / 954 65 153

Published 12.01.16

Markedsføring og presse

Markedsfring og presse
Ingvild Haugstad

ingvild@detandreteatret.no / 416 51 617

Økonomi og bookingansvarlig

konomi og bookingansvarlig
Dennis Nysted Redzep

dennis@detandreteatret.no / 932 80 855

Daglig leder i Den Andre Cafeen

Daglig leder i Den Andre Cafeen
Evita Srensen Molvik

evita@detandreteatret.no / 986 80 776

Scenemester

Scenemester
Henrik S. Vernegg

henrik@detandreteatret.no / 938 13 849

Lydtekniker
Jrn-Arild Grefsrud

Published 12.01.16

Kostymeansvarlig
Jenny Bernson

Published 12.01.16

Spilleplan:



rss

Verdt vite

Dont Kill Your Darlings - PREMIERE

Dont Kill Your Darlings - PREMIERE

Få med deg ukas premiere, soloforestillingen "Dont Kill Your Darlings" 26. mai kl 19.30. Ensemblemedlem Ingvild debuterer med sin første selvskrevne soloforestilling. Hvor mange ganger kan en forestilling begynne? Så mange som mulig. For starten er alltid best. Ikke sant? Med utgangspunkt i alle ideene hun normalt ikke får gjennomføre har Ingvild laget en rar, fin og morsom soloforestilling, i alle fall i begynnelsen. Spilles også 2., 9. og 16. juni.

Published 23.05.17

Les mer

Meld deg p vrt nyhetsbrev

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english