Lukk mediabox ved å klikke utenfor rammen
  Book Oss

Stab

Ansiktene bak den daglige og kunstneriske ledelsen

Les mer
Daglig leder

Daglig leder
Marie Ulsberg

marie@detandreteatret.no / 971 09 381

Turné og frivilligkoordinator

Turn og frivilligkoordinator
Cathrine Dahl

cathrine@detandreteatret.no / 954 65 153

Published 12.01.16

Markedsføring og presse

Markedsfring og presse
Ingvild Haugstad

ingvild@detandreteatret.no / 416 51 617

Økonomi og bookingansvarlig

konomi og bookingansvarlig
Dennis Nysted Redzep

dennis@detandreteatret.no / 932 80 855

Daglig leder i Den Andre Cafeen

Daglig leder i Den Andre Cafeen
Evita Srensen Molvik

evita@detandreteatret.no / 986 80 776

Scenemester

Scenemester
Henrik S. Vernegg

henrik@detandreteatret.no / 938 13 849

Lydtekniker
Jrn-Arild Grefsrud

Published 12.01.16

Kostymeansvarlig
Jenny Bernson

Published 12.01.16

Spilleplan:



rss

Verdt vite

God sommer - med Sommerimpro!

God sommer - med Sommerimpro!

Kjære publikum, takk for nok en sesong på Det Andre Teatret! Våren har vært innholdsrik med ny teatersjef, nye forestillinger, soloprosjekter og pengestøtte som gjør at vi kan fortsette å utvikle oss videre. I disse dager ferdigstiller vi høstprogrammet for vår 13. sesong med noen helt nye konsepter, gjestespill og gamle klassikere. Følg med på hjemmesiden vår så vil programmet bli lagt ut i løpet av sommeren, og er du i Oslo er du hjertelig velkommen til Sommerimpro i Den Andre Cafeen fra onsdag til lørdag kl 21:00 gjennom hele juli!

Published 02.07.17


Meld deg p vrt nyhetsbrev

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english

Det Andre Teatrets besøksadresse:
Ivan Bjørndalsgate 9, 0472 OSLO, NORGE
post@detandreteatret.no

Klikk her for ytterligere kontaktinformasjon
Dette nettstedet er utviklet og driftet av Orgdot AS

Takk for støtten  

english